21 grudnia 2018

Nowe partnerstwo strategiczne w Hiszpanii i Polsce zawarte pomiędzy Harley-Davidson Financial Services oraz FCA Bank.

Turyn, 19 grudnia 2018 roku

Harley-Davidson Financial Services i FCA Bank S.p.A ogłosiły nową strategiczną współpracę, dzięki której FCA Bank będzie zapewniał finansowanie klientów Harley-Davidson w Hiszpanii i Polsce, odpowiednio od stycznia i kwietnia 2019 roku.

Giacomo Carelli, CEO I Dyrektor Generalny FCA Bank powiedział: "Jest nam niezwykle miło, że zostaliśmy wybrani dostawcą usług finansowych dla Harley-Davidson Financial Services w Hiszpanii i Polsce, co jest kolejnym potwierdzeniem naszych sukcesów w proponowanych rozwiązaniach finansowych i usługach mobilności dla strategicznych klientów. Harley-Davidson Financial Services to ramię finansowe kultowej amerykańskiej marki motocyklowej co pozwoli FCA Bank pogłębić doświadczenie w sektorze motocykli, który jest nową szansą na rozwój"

FCA Bank S.p.A.
FCA Bank to bank zajmujący się głównie finansowaniem samochodów, w celu spełnienia wszystkich wymogów w zakresie mobilności, w tym poprzez swoją spółkę zależną Leasys S.p.A. Jest równorzędną spółką joint venture FCA Italy S.p.A., światowego producenta samochodów Fiat Chrysler Automobiles, oraz Crédit Agricole Consumer Finance, firmy należącej do Crédit Agricole Group, lidera w dziedzinie kredytów konsumenckich. Firma dostarcza produkty finansowe wspierające sprzedaż prestiżowych marek samochodów we Włoszech i Europie. Programy kredytów, leasingu, wynajmu i finansowania mobilności oferowane przez FCA Bank S.p.A. zaprojektowane są specjalnie dla sieci sprzedaży, dla klientów prywatnych i firmowych. FCA Bank S.p.A.
obecny jest w 17 krajach europejskich i Maroku bezpośrednio lub za pośrednictwem swoich oddziałów.

Na dzień 30 czerwca 2018 r. Bank FCA posiadał portfel kredytowy w wysokości około 26 mld

 

Dodatkowe informacje:

www.fcabankgroup.com

www.fcacapital.es

www.fcabank.pl

 

najnowsze filmy

wyszukiwanie zaawansowane

Szukaj...

Od
Do
Szukaj

Zdjęcia


Pobierz

Zdjęcia powiązane


Załączniki